Rekrutacja na Kosmetologię w WSNoZ – 3 Proste Kroki!

Rekrutacja na Kosmetologię WSNoZ

Marzysz o studiach na kierunku Kosmetologia, ale obawiasz się skomplikowanego procesu rekrutacyjnego? Zadajesz sobie pytanie czy Rekrutacja na Kosmetologię trwa? W Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu (WSNoZ) wiemy, że Twoje aspiracje zawodowe są ważne, dlatego stworzyliśmy proces rekrutacji dostosowany do przyszłych Studentek i Studentów, z myślą o osobach pracujących. Poznaj 3 proste kroki, które prowadzą Cię do spełnienia marzenia o studiach na Kosmetologii w WSNoZ!

Krok 1: Prosta Rekrutacja – Online, Telefoniczna lub Osobista

Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu stawia na dostępność i wygodę procesu rekrutacji. Możesz wybrać jedną z trzech łatwych ścieżek, dopasowanych do Twoich potrzeb:

  • Rekrutacja Online: Wypełnij formularz zgłoszeniowy online, który jest dostępny na naszej stronie internetowej. To wyjątkowo szybki i wygodny sposób, który pozwala Ci złożyć swoje zgłoszenie w kilka chwil, nie wychodząc z domu.
  • Rekrutacja Telefoniczna: Masz pytania lub potrzebujesz pomocy w procesie rekrutacji? Nasi doświadczeni doradcy edukacyjni są dostępni telefonicznie i chętnie odpowiedzą na Twoje pytania oraz pomogą Ci przejść przez proces zgłaszania się na studia.
  • Rekrutacja Osobista: Jeśli wolisz osobiście odwiedzić naszą Uczelnię, to oczywiście masz taką możliwość! Przyjdź do naszego biura rekrutacyjnego, gdzie nasi doradcy z przyjemnością udzielą Ci wsparcia i przyjmą Twoje zgłoszenie. Znajdź najbliższe Biuro Rekrutacji, klikając tutaj.
  •  

Krok 2: Podpisanie Umowy – To Takie Proste!

Po złożeniu zgłoszenia na studia na Kosmetologii WSNoZ, kolejnym krokiem jest podpisanie umowy. To ważny moment, który formalnie potwierdza Twoje miejsce na naszej Uczelni. Nasz zespół administracyjny dokładnie wyjaśni Ci wszystkie kwestie związane z umową, abyś mógł/mogła czuć się pewnie i komfortowo.

Podpisanie umowy to etap, na którym omawiane są również kwestie związane z płatnościami i terminami. Nasza uczelnia stawia na przejrzystość i uczciwość, dlatego też dokładnie przedstawiamy warunki finansowe, związane z opłatami za studia. Jesteśmy tu, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i wesprzeć Cię na każdym etapie Twojej drogi edukacyjnej.

Krok 3: Dostarczenie Pozostałych Dokumentów – Bez Wychodzenia z Domu!

Z myślą o Twojej wygodzie i dostosowując się do potrzeb osób pracujących, umożliwiamy dostarczenie pozostałych dokumentów bez konieczności wizyty na naszej uczelni. Wystarczy, że przygotujesz skany wymaganych dokumentów i prześlesz je drogą elektroniczną. Oryginały możesz dostarczyć osobiście lub pocztą.

I to wszystko! Po tych trzech prostych krokach, jesteś już naszym Studentem!

Rekrutacja do Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu jest szybka, intuicyjna i przyjazna, w kontraście do często skomplikowanego i długotrwałego procesu rekrutacyjnego na uczelnie publiczne. W WSNoZ cenimy Twój czas i zaangażowanie, dlatego stworzyliśmy proces rekrutacji, który pozwala Ci skupić się na realizacji swoich marzeń zawodowych.

Jeśli jesteś gotowy/gotowa do rozpoczęcia studiów na kierunku Kosmetologia w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu, nie czekaj dłużej! Skontaktuj się z nami już teraz i rozpocznij swoją drogę do sukcesu w branży urody.

Rekrutacja na Kosmetologię nigdy nie była prostsza!

Biura rekrutacji na Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu są otwarte od godziny 8:00 do 18:00, dostosowując się do Twojego harmonogramu. Nasza Uczelnia rozumie, że proces rekrutacji to ważny krok w Twojej edukacyjnej ścieżce, dlatego jesteśmy dostępni w godzinach, które Tobie najbardziej odpowiadają. Nasza przyjazna i kompetentna kadra doradców edukacyjnych jest zawsze gotowa, by odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc Ci w procesie rekrutacji.

Bez względu na to, czy masz wątpliwości dotyczące wyboru kierunku studiów, procedury rekrutacyjnej czy opłat, nasi doradcy są tu, aby udzielić Ci wsparcia i dostarczyć potrzebnych informacji. Dzięki ich zaangażowaniu i profesjonalizmowi, możesz mieć pewność, że Twoja decyzja o studiach na Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu będzie dobrze pomyślana i poparta wsparciem doświadczonych ekspertów.

Dodatkowo, nasza infolinia pod numerem 799 351 160 jest dostępna, aby szybko i sprawnie udzielić odpowiedzi na Twoje pytania i rozwiać ewentualne wątpliwości. Wspólnie z nami wybierzesz najlepszą ścieżkę edukacyjną!

Skontaktuj się z nami:

Nabór uzupełniający na Rok Akademicki 2023/24 trwa! Nasza społeczność czeka na Ciebie, gotowa pomóc Ci osiągnąć swoje cele edukacyjne i zawodowe!

Udostępnij: