Studia na kierunku Kosmetologia w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu – Zapamiętaj te 4 rzeczy!

Kosmetologia w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu

Kosmetologia w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu to kierunek, który cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród młodych ludzi, którzy chcą połączyć pasję do piękna z naukowym podejściem do zdrowia i urody. Jeśli należysz do tej grupy, zapewne zastanawiasz się, co się robi na studiach na kierunku Kosmetologia w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu, ile lat trwają i jakie wyniki z matury są potrzebne. W tym artykule postaramy się odpowiedzieć na te pytania i przedstawić Ci ofertę edukacyjną Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu.

Co się robi na studiach kosmetologii?

Na studiach na kierunku Kosmetologia uczysz się planować i wykonywać zabiegi kosmetyczne, zabiegi pielęgnacyjne, upiększające i lecznicze, a także stosować kosmetyki, odczytywać ich skład i ustalać ich zastosowanie. Dowiesz się też jak rozpoznawać chorobowe zmiany skóry, jak obsługiwać specjalistyczną aparaturę, a także jak wygląda proces produkcji wyrobów kosmetycznych.

Zadajesz sobie pytanie:

Kosmetologia w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu – ile kosztuje?

Kosmetologia w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu – kiedy rozpoczęcie?

Kosmetologia w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu – jak długo trwa?

Kosmetologia w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu – co daje?

Kosmetologia w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu – czy warto?

Studia na kierunku Kosmetologia są bardzo praktyczne i dają Ci możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego. W Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu kładziony jest szczególny nacisk na praktyczne przygotowanie studentów do pracy na stanowisku kosmetologa, udostępniając najnowocześniejsze pracownie kosmetologiczne w Polsce oraz wykwalifikowaną kadrę wykładowców praktyków. Studenci w toku studiów uczą się wykonywania nowoczesnych i najbardziej pożądanych przez klientów zabiegów, pracując na nowoczesnym sprzęcie oraz wykorzystując znane i ekskluzywne marki kosmetyków. Nabyte umiejętności i wiedzę wykorzystują podczas praktyk zawodowych w gabinetach kosmetologicznych.

Kosmetologia w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu

Ile lat trwają studia na kosmetologii?

Studia na kierunku Kosmetologia to studia licencjackie z obszaru nauk medycznych i nauk o zdrowiu, których program kształcenia trwa 3 lata (studia I stopnia) i kończy się uzyskaniem dyplomu licencjata.

W Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu możesz wybrać między studiami stacjonarnymi a niestacjonarnymi, w zależności od Twoich preferencji i możliwości. Studia stacjonarne odbywają się w trybie dziennym lub wieczorowym, a studia niestacjonarne w trybie zaocznym – z myślą o osobach pracujących. Niezależnie od trybu studiów, otrzymujesz ten sam poziom kształcenia i ten sam dyplom.

Jakie wyniki z matury na kosmetologię?

W Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu nie stawiamy na sztywne progi punktowe i nie ograniczamy się do ocen z matury. Zależy nam na tym, aby nasi studenci byli zmotywowani, zaangażowani i pasjonowali się kosmetologią. Nie musisz się więc martwić, jeśli Twoje wyniki z matury nie są idealne – ważniejsze jest to, co możesz osiągnąć na studiach i w przyszłej pracy.

Dlaczego warto studiować kosmetologię w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu?

Studiując kosmetologię w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu, masz pewność, że wybierasz najlepszą uczelnię medyczną, która oferuje Ci wysokie standardy kształcenia oraz współpracę z firmami i instytucjami z branży kosmetycznej. Nasza misja to rzetelne prowadzenie tylko tych kierunków, na które jest stałe zapotrzebowanie na rynku pracy i w społeczeństwie. Wybierając WSNoZ, stawiasz na przyszłość w obszarze kosmetologii, gdzie zdobędziesz konkurencyjne umiejętności i wiedzę.

 

Kosmetologia w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu

Nasza oferta edukacyjna jest stale aktualizowana i dostosowywana do potrzeb rynku i klientów. Nasza kadra to wyłącznie specjaliści i praktycy, którzy mają bogatą wiedzę i doświadczenie w swoim fachu. Nasze pracownie i laboratoria to nowoczesne i dobrze wyposażone miejsca, gdzie możesz zdobywać praktyczne umiejętności i realizować własne projekty. Nasze praktyki zawodowe to szansa na sprawdzenie się w renomowanych placówkach medycznych i zdrowotnych. Nasi absolwenci to profesjonaliści, którzy znajdują zatrudnienie lub prowadzą własną działalność gospodarczą w branży kosmetycznej.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o studiach  na kierunku Kosmetologia w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu, zapraszamy Cię na naszą stronę internetową , gdzie znajdziesz szczegółowe informacje o programie studiów, warunkach rekrutacji, opłatach i stypendiach. Możesz też skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo, a chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Nie zwlekaj i zapisz się już dziś na studia na kierunku Kosmetologia w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu – to najlepsza inwestycja w Twoją przyszłość! Nabór uzupełniający trwa – zarezerwuj miejsce!

Udostępnij: